Re: dvě brigády a růžové prohlášení
Nesmíte mít podepsané 2 prohlášení současně. Jestli nemáte u první DPP za červenec žádný příjem, bylo by nejjednodušší zrušit tam platnost podpisu k 30.6. Domluvte se s účetní. Kdyby to z nějakého důvodu nešlo, zrušte podpis u druhé DPP, kterou jste podepsala teď. Tam ještě mzdy nedělali, půjde to snadno. V daňovém přiznání lze vyúčtovat i srážkovou daň z DPP, takže pokud někde něco na daních zaplatíte, po skončení roku se vám to vrátí.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Maximální ceny pohonných hmot na víkend vzrostou, určilo ministerstvo
S vyplněním daňového přiznání pomůže AI, nástroj je zatím dostupný jen zaměstnancům
Ztracená data, anglické chyby a infolinky na zhroucení. Start JMHZ provází chaos
Provoz EET 2.0 má stát až 600 milionů korun ročně
Strop cen benzinu a nafty výrazně klesl
Změny v důchodech přinesou nové valorizace a příplatky za vyšší věk
26. 7. 2016 8:08
dobrý den, prosím poradíte mi?
Mám dvě brigády na dohodu o provedení práce.Jednu mám napsanou skoro na celý rok a teď od 1.7.2016 jsem si vzala ještě jednu do konce prázdnin.
Ale teď nevím tady u té druhé mi dali podepsat to růžové prohlášení kvůli slevě na dani a já to podepsala, ale asi jsem podepsala i tu první brigádu a to jsem jim neřekla to jsem si uvědomila až teď.Nebo to nevadí, když tam u té první nemám za červenec a možná i srpen žádný příjem?
děkuji BJ