Re: pomozte
V případě, že jste nikdy neoznamovala zahájení činnosti a činnost ani nezahájila, žádné sankce z toho nevyplývají. Ale to prohlášení bych pro jistotu napsala.
CO myslíte tím, že jste měla živn.list a nepřihlásila se k registraci proto, abyste si mohla koupit prací prášek do vlastní domácnosti?
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Maximální ceny pohonných hmot na víkend vzrostou, určilo ministerstvo
S vyplněním daňového přiznání pomůže AI, nástroj je zatím dostupný jen zaměstnancům
Ztracená data, anglické chyby a infolinky na zhroucení. Start JMHZ provází chaos
Provoz EET 2.0 má stát až 600 milionů korun ročně
Strop cen benzinu a nafty výrazně klesl
Změny v důchodech přinesou nové valorizace a příplatky za vyšší věk
27. 11. 2005 21:37
v roce 97 jsem získala živnostenský list na zprostředkovatelskou činnost,jenže jsem jej nikdy nepoužila a ani jsem ho nepřihlásila k registraci. To vše proto,abych si mohla koupit prací prášek do vlastní domácnosti. Nejsem plátce daně.Teď mi přišlo z úřadu,abych se urychleně zaregistrovala.Chci však živnosťák zrušit.Jaké mi mohou dát sankce ,a jak z toho ven? Zdenka