Příjem přičtete k příjmům. Sražená daň je o řádek níž pod zálohovou daní (teď nevím z hlavy, taky záleží jestli použijete klasické nebo zkrácené DP).
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
18. 3. 2019 18:43
Dobrý den, budu si dělat sama daňové přiznání za rok 2018. Jsem FO. Za loňský rok jsem pracovala u více zaměstnavatelů, vždy jsem měla podepsané prohlášení za poplatníka. V půlce listopadu jsem skončila u jedné firmy a nastoupila u jiné. Tam jsem byla byla od 12.11.2018 na DPP, nepodepsala jsem poplatníka. Byla mi sražena srážková daň. Od 1.12.2018 jsem tam nastoupila na HPP a podepsala slevu na poplatníka. Jen bych se chtěla zeptat, zda si tam budu uplatňovat i tu srážkovou daň, nebo jak to je.. Děkuji za odpověď.