Hlavní navigace

Periodická prohlídka

  • (neregistrovaný) 78.157.163.---

    4. 10. 2019 12:12

    Zdravím,
    poprosila bych moc radu. Zaměstnanec byl v dubnu vyslán na periodickou lékařskou prohlídku, ze které do dnešního dne nepřinesl potvrzení. Pořád tvrdil, že ho má doma a zapomněl ho přinést. Nyní už naše trpělivost vypršela a chceme s ním ukončit pracovní poměr. Prosím o radu, na základě kterého § ZP by jste ukončili vy? Můžeme ho ukončit dle § 52e ZP?
    Děkuji moc za Vaše reakce

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).