Pak by mělo platit "V případě, že účastníky smlouvy o úvěru na financování bytové potřeby je více zletilých osob, uplatní odpočet buď jedna z nich, anebo každá z nich, a to rovným dílem."
Jeden za všechny, nebo na rozdělit zaplacené úroky v DAP na třetiny.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Konec drahého tankování? Vláda zavádí stropy a zlevňuje naftu
Nová povinnost firem už běží: Registraci zaměstnanců usnadní jednoduchý dotazník
OSVČ v časové pasti: Některé musí podat přehled už do 8. dubna
ČSSZ upozorňuje: Navazující zaměstnání se nově hlásí jinak
Senioři řidiči a povinné lékařské prohlídky: Nová pravidla neplatí vždy
Říkali jim hadráři a věštili krach. Dnes patří k lídrům trhu s bytovým textilem
27. 3. 2020 11:43
Dobrý den, prosím o radu ohledně úroků z hypotečního úvěru. Účastníci smlouvy o úvěru jsou 3 a chtějí si úroky rozdělit. Dva z účastníků jsou manželé, ale nemovitost vlastní jen manželka a třetí je sourozenec. Je možné stanovit podíl 50/50? Manželka/sestra? aby nebyl problém v tom, že musí všichni rovným dílem. ale manžel je sice účastník smlouvy, ale není majitel nemovitosti. moc děkuji.