Nárok na prominutí pojistného, resp. snížení vyměřovacího základu zaměstnavatele za daný kalendářní měsíc má zaměstnavatel, jestliže :
za kalendářní měsíc nečerpá prostředky na částečnou úhradu mzdových nákladů poskytovaných zaměstnavatelům z Cíleného programu podpory zaměstnanosti (tzv. program Antivirus A a B). Tzn., že nesmí čerpat v daném měsíci prostředky současně z podpory zaměstnanosti (tzv. program Antivirus C).
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
8. 7. 2020 20:04
Dobrý den, mám dotaz, zda můžeme uplatnit za měsíce 6-8/2020 Antivirus C i když jsme v měsíci březnu a dubnu uplatňovali pro část zaměstnanců Antivirus A. Někde jsem slyšela, že to v tomto případě nebude možné. Další podmínky splňujeme (máme stejný počet zaměstnanců, vyplácíme přibližně stejnou mzdu. Děkuji.