Ptala jste se mě, kolik by vám činil nárok, tak jsem vám odpověděla. Za prvé jste uvedla málo informací a za druhé se mi to opravdu nechce počítat. Výpočet zabere nějaký čas a vy máte možnost zavolat své mzdové účetní a zeptat se přímo ji. Pokud by jste byla mzdová účetní, pak bych si ten čas na výpočet udělal, tam by to mělo smysl. Tak nebuďte neslušná. Tady radíme zdarma, tak si můžu vybrat, komu chci poradit.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
26. 8. 2022 8:52
Dobrý den, mám dotaz. dne 22.8.2022 mě skončila rodičovská dovolená a od 23.8.2022 jsem nastoupila na MD. Požádám po ukončení MD, která mě končí dne 6.3.2023 o proplacení dovolené. Nevíte, kolik budu mít nárok při 20dnech/160hod.. Kolik teda za rok 2022 a kolik za rok 2023?. Moc děkuji, pokud mě někdo poradí.