Re: pracovní smlouva
V pracovní smlouvě si můžete nasmlouvat pracovních zařazení kolik chcete, zrovna tak, jako si můžete nasmlouvat více pracovišť. Nemusí být smluvena jen jedna pozice. No a samozřejmě musí vědět, jako co a kdy bude pracovat.
Re: pracovní smlouva
Já bych do smlouvy nerozepisovala přesně, od kdy do kdy bude jako co pracovat. Co když to později budete chtít změnit? To, co je smluveno ve smlouvě, lze měnit zase jen dodatkem. Proto bych toto do smlouvy neuváděla, ale vydala pouze pokyn, jak a kdy má pracovat, který můžete kdykoli měnit podle své potřeby. Mzdu bych také uvedla zvlášť ve mzdovém výměru, můžete ji rozepsat, co má za kterou činnost, to je na Vás.
Re: pracovní smlouva
No tím spíš bych to nedávala do smlouvy, ale vždy bych jí předem rozpis směn stanovila zvlášť. Pokud pak budete potřebovat, aby chodila v jinou dobu, nebo rozpis směn změnit, nemusíte si to s ní domlouvat, prostě jen sepíšete nový pracovní rozvrh, se kterým ji seznámíte. Problém v případě pracovního úrazu nevidím.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
5. 1. 2006 9:49
Máme zaměstnanyni, která je s v současné době zaměstananá na určité pozici (úvazek 6 hodin denně). Nyní bychom chtěli, aby po skončení své stálé práce vypomáhala na recepci...a to tak, že pondělí, středa, pátek by na recepci pracovala 3,5 hodin, úterý a čtvrtek 1,5 hodin.
Je možné udělat dohodu o změně pracovní smlouvy s tím, že tam bude mít napsané dvě pracovní pozice..svou stálou + recepční ?
Pokud ano.. bude lepší uvést přesný rozpis hodin jak který den bude pracovat ?
Děkuji za vaši pomoc.
Petra