Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Konec drahého tankování? Vláda zavádí stropy a zlevňuje naftu
Nová povinnost firem už běží: Registraci zaměstnanců usnadní jednoduchý dotazník
OSVČ v časové pasti: Některé musí podat přehled už do 8. dubna
ČSSZ upozorňuje: Navazující zaměstnání se nově hlásí jinak
Senioři řidiči a povinné lékařské prohlídky: Nová pravidla neplatí vždy
Říkali jim hadráři a věštili krach. Dnes patří k lídrům trhu s bytovým textilem
3. 5. 2006 8:17
Zkouším znovu požádat o radu, protože pořád nevím :-(((
Ve firmě je prac.doba v r. 2006 (na období 12 měsíců) rozvržena následovně : I.Q po-pá 6h/den, II.+III.Q po-pá 9h/den, IV.Q po-pá 8h/den.
Při tomto rozvržení je splněn fond pracovní doby v roce 2006. Jak ale postupovat u zaměstnanců, kteří nastoupí do zaměstnání v průběhu roku, aby neměli hodin moc nebo naopak málo ??? A jak s těmi, kteří rozvážou PP v průběhu roku ???
Je správný postup, že u zamců, kteří přišli v průběhu roku je prac. doba 8h denně a vše ostatní je přesčas a u těch, kteří odejdou a nenaplní fond pracovní doby to může zaměstnavatel tolerovat a nijak to neřeší ? Nerada bych to prošvihla a už to hoří. Moc předem děkuju !!