Re: Jedná se o výkon práce???
O výkon práce se ten první den nejedná,myslím, že to cítíte správně. Nejste povinna dělat něco jiného než je sjednáno v pracovní smlouvě. Zvažte však Vaši účast již s ohledem na to,že je to Vaše zaměstnání,o které snad stojíte, nebo ne ? Utužíte svaly, kolektiv a neberte to jako nařízenou aktivitu, ale jako pro mnohé jiné kýžený únik od běžných pracovních povinností.
Pokd ale k neúčasti máte svoje soukromé nebo zdravotní důvody, je určitě lepší jiné "nekonfliktní řešení ". Zdravím Vás :)
Re: Jedná se o výkon práce???
Děkuji za odpověď, přesně jak jste popsala si to myslím, ale bohužel já vůbec nesportuji, Vám k tomu vrozený odpor. Bohužel jsem žádné nekonfliktní řešení nenašla, práce mě baví, ale toto opravdu dělat nechci, připadá mi to dobu nedávno minulou - dle hesla musíš. Poraďte prosím nekonfliktní řešení, když je akce od ředitelky nařízená. Moc budu vděčná.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Kterými nezdanitelnými částkami si můžete snížit základ daně za rok 2025?
Finanční správa opět vyjede do obcí a pomůže s vyplněním přiznání. Kam všude přijede?
Začínající podnikatel: Základní pojmy z účetnictví
OSVČ senioři letos prvně v přehledech uplatní slevu na pojistném. Víme, jak na to
Chování na pracáku má svá pravidla. Porušit je ale může i úřad sám
Zaměstnanci mají poslední šanci vyhnout se daňovému přiznání
4. 5. 2006 11:25
Naše společnost pořádá dvoudenní výjezd mimo Prahu (v pracovní smlouvě mám výkon práce Praha), kde první den budou sportovní aktivity a hry a druhý den pracovní schůzka. Musím se první den zúčastňovat nebo nemusím. Myslím, že jako účetní se vůbec nejedná o výkon práce. Má na toto zaměstnavatel právo toto nařídit?