Re: Prosím pomoc - silniční daň
Moc děkuju za reakce. Zeptala jsem se ještě jedné kamarádky a asi jsem se vyjádřila neúplně. Myslela jsem odvod za první čtvrtletí, ale protože se ještě špatně orientuju, myslela jsem že se dělá přiznání na každý čtvrtletí.
Děkuju
Re: Prosím pomoc - silniční daň
****
ja myslela rok 2005 ;) priznani se dava jen 1x rocne, ctvrtletne posilate pouze platby - takze to neni zas tak hrozne .... poslete platbu ted, ale pocitejte s tim, ze nejake penale tam bude.... zkuste se informovat na FU, jak velke a rovnou ho zaplatte
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zdravotní dokumentace může rozhodnout o důchodu. Jak dlouho se archivuje?
30 % nákladů dolů, ale nuda nahoru. Jak nepohřbít značku pod nánosem AI šumu
JMHZ a změny v daních z příjmů v roce 2026 a 2027
Kterými nezdanitelnými částkami si můžete snížit základ daně za rok 2025?
Finanční správa opět vyjede do obcí a pomůže s vyplněním přiznání. Kam všude přijede?
Začínající podnikatel: Základní pojmy z účetnictví
8. 6. 2006 10:32
Právě jsem zjistila že jsem zapomněla odvést a vůbec udělat silniční daň. Odvádíme čtvrtletně takže je to docela průšvih.
Už se mi podařilo najít jak se vypočítává ale nedaří se mi najít žádný formulář k přiznání k této dani. A nevím jak to mám udělat aby z toho nebyl průšvih že přiznání bude takhle pozdě
Prosím moc to spěchá.
Děkuji