Ukončení VŠ a sleva na dítě

  • (neregistrovaný)

    9. 10. 2006 11:35

    Dobrý den, zaměstnanec mi teď oznámil, že jeho syn, na kterého si uplatňuje slevu na dítě ukončil VŠ. Sám neví, ale prý asi v červnu. Potvrzení o ukončení ji přinese. Co mám teď dělat. Vždyťá já mu toho syna uplatňovala až doteď. Prosím moc o radu a o pomoc. Děkuji. Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 10. 2006 11:48

      Petra (neregistrovaný)

      Re: ukončení VŠ a sleva na dítě
      Sleva náleží měsíc po měsíci, kdy ukončil VŠ, ale nesmí být po celý tento měsíc výdělečně činný nebo veden na ÚP, tzn. že by měl nárok ještě v červenci a srpen a září mu budete muset srazit.

    • 9. 10. 2006 11:55

      Jana (neregistrovaný)

      Re: ukončení VŠ a sleva na dítě
      Děkuji za odpověď... prosím, jak to mám srazit? Děkuji. Jana

    • 9. 10. 2006 13:27

      JiřinaH. (neregistrovaný)

      Re: ukončení VŠ a sleva na dítě
      Vypočítat každý měsíc zvlášť, jak měl správně vyúpadat a rozdíl v nejbližší výplatě srovnat. Nezapomenout při podání Vyúčtování záloh.daně za r.2006 - mělo být sraženo, bylo sraženo (velmi oblíbený formulář, zaměstnanec bude také neoblíben).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).