Potvrzení o příjmech a razítko

  • (neregistrovaný)

    28. 11. 2006 8:57

    Je nutné, aby na Potvrzení o zdanitelných příjmech bylo razítko nebo je možné, aby byl firma vypsána ručně místo razítka. Potvrzení vystavuje FO.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 11. 2006 9:02

      Eva M. (neregistrovaný)

      Re: Potvrzení o příjmech a razítko
      Razítko není vůbec povinné, vyhledejte si debaty na téma razítko.

    • 29. 11. 2006 0:16

      Jitka_D (neregistrovaný)

      Re: Potvrzení o příjmech a razítko
      Jen tak, pro pobavení: chodím s tiskopisy na sociálku, zaměstnavatelem je FO bez IČA, která se jen podpisuje. Pokaždé se dožadují razítka a na ELDZ a přihlášky musím vždy vypsat jméno a celou adresu a dopsat "organizace nemá razítko" Mě i zmíněnou FO to deptá, tak jsme vymysleli, že si pořídíme razítko s nápisem "ORGANIZACE NEMÁ RAZÍTKO"

    • 29. 11. 2006 8:18

      Martas (neregistrovaný)

      Re: Potvrzení o příjmech a razítko
      Já vím, že razítko nepatří mezi náležitosti daňových dokladů, ale nebyla jsem si jistá s tím potvrzením. Razítka po mě také všude chtějí. Tento týden jsem musela jet na sociálku doplnit na Přehled podpis. Nebylo tam razítko. Jako kdyby nebylo úplně jedno, čí muří noha tam bude.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).