Re: Chybná evidence - RPDP
U RPDP další dodatečné potvrzení nebude, řekla bych, že to poslední ruší a nahrazuje podané potvrzení předešlé. Takže dobře, že jste odevzdala na FÚ jenom to 2. správné.
Jenom dotaz - já řeším rozdíl 1 Kč - vystavenou fa jsem bohužel zaokrouhlila dolů, abych se vlezla do ceny ale systém samozřejmě toto zaokrouhlení nebere v potaz, a v evidenci pro FÚ je tato částka zaokrouhlená nahoru, +1Kč - ikdyž ve skutečnosti jde o 0,33Kč. Ted vůbec nevím co s tou korunou..
Vám to vyšlo přesně nebo vůbec nezaokrouhlujete?
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Provoz EET 2.0 má stát až 600 milionů korun ročně
Strop cen benzinu a nafty výrazně klesl
Změny v důchodech přinesou nové valorizace a příplatky za vyšší věk
Šíří se mimořádně věrohodný podvod s přeplatky od pojišťovny
Sociálka nabízí konkrétní příklady z praxe, které pomohou s novým hlášením
Blanku vábí hedvábí. Po nemoci našla nový směr a teď jeho kouzlo předává dál
23. 4. 2012 16:56
Odeslala jsem přes EPO Evidence ...pro dodavatele - RPDP. Pak jsem si všimla, že mám chybné DIČ u 1 faktury. Opravila jsem a znovu odeslala. Na FÚ jsem odevzdala Potvrzení z té 2. - správné Evidence. Je tento postup správny nebo měla být nějaká opravná (dodatečná) verze. Děkuji