Re: Krejčovství doma
Bylo mi vysvětleno na úřadě,že 1místnost nestačí,musím k ní mít i WC pro zákazníky zvlášť od našeho WC.,dále revize elektřiny,hasiči a pod,chodí se přes 2pokoje v bytě do té místnosti ,kde šiji a další jiné mrzutosti.Dispozičně nelze prohodit,aby byl klid.Proto jsem z toho nešťastná.
Tak budu muset nějak vydržet,máknout,nevím.Děkuji ale za rady.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Konec roku rozhoduje: Špatně načasovaná platba daně či pojistného vyjde draho
Více jak 1100 korun za to, že vám dají důchod. Přitom nemusíte platit nic
Od sedel po originální brýle. Přinášíme 10 zajímavých příběhů podnikatelů za rok 2025
Velký manuál k paušální dani OSVČ pro rok 2026
Výpočet důchodu se v roce 2026 změní
Výše záloh na nemocenské pojištění, které zaplatí OSVČ v roce 2026
3. 8. 2012 11:23
Dobrý den.
Mám Krejčovské služby na žl.Jsem na MD a tyto služby dělám doma v 1z místností bytu.Zatím to nejsou výdělky na HP-abych mohla platit soc a zdrav.pojištění,proto dělám služby při MD.No a není to taky ani na pronájem nějaké provozovny.
Chtěla jsem si označit na domě cedulí,že jsem krejčová,ale na ŽÚ mi řekli,že když tam nemám provozovnu se všemi povoleními co musí být,tak ať ani ceduli nedávám,že bych platila pokutu jako blázen.Jak se ale o mě lidi mají dozvědět??
Co případně na ceduli(dům se 4byty) můžu mít.Majitel domu mi ceduli povolil.Mohu mít název firmy a kontakt na firmu-telefon,www?