Re: porušení nemocenské
paní J.B. také bych vám doporučila, aby jste si zavolala přímo tam a to bych nemyslela nic vezlém, ale hlavně, že vám to pomohlo.
Re: porušení nemocenské
no, nevíme, to vědí tam, na OSSZ, takže všichni bychom vám doporučili zeptat se přímo tam. Jakpak bychom to my tady taky mohli vědět, proč zrovna vám neposlali nemocenskou. Osobně si myslím, že nemocenskou vám neseberou celou, pokud jsem se setkala, tak pokrátili 3 dny. Ale jak už vám poradili, po telefonu se dovíte, co a jak.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Konec drahého tankování? Vláda zavádí stropy a zlevňuje naftu
Nová povinnost firem už běží: Registraci zaměstnanců usnadní jednoduchý dotazník
OSVČ v časové pasti: Některé musí podat přehled už do 8. dubna
ČSSZ upozorňuje: Navazující zaměstnání se nově hlásí jinak
Senioři řidiči a povinné lékařské prohlídky: Nová pravidla neplatí vždy
Říkali jim hadráři a věštili krach. Dnes patří k lídrům trhu s bytovým textilem
20. 9. 2012 20:32
Dobrý večer! Chtěla jsem se zeptat: měla jsem kontrolu a byla doma,ale máme dva zvonky,jeden u vrátek (nezvoní) a druhý u vchodových dveří ten ano. Omluvu a vysvětlení jsem donesla na sociálku a přišel mi dopis od pana kontrolora normální poštou,že jsem porušila nemocenskou. To se stalo dne 28.8. 2012 v těchto dnech jsem měla dostat peníze,ale nic ani žádné usnesení nebo závěr jsem nedostala. Nevíte co bude následovat a jestli mam pozastavenou nemocenskou? Děkuji J.B.