Re: Minimální mzda
Už jsem si zjišťovala, že by to měla být 4. úroveň zaručené mzdy,tedy 10 800,- hrubého.
Zajímá mne, jestli je velký průšvih, pokud se jí vykazuje z minimální mzdy.
Re: Minimální mzda
:-) Bych teda chtěla vidět. :-) Takže budu muset říct šéfovi, že to bude muset holt zvednout na 10 800,- hrubého?Co dělat s těmi lety co jsou špatně?Nechat to tak?Ta účetní nedělala totiž hned celé účetnictví, ze začátku jen chystala papíry pro účetní, která to celé dělala.
Re: Minimální mzda
My řešili na podzim a ÚP nám vrátilo smlouvu, že účetní nemůže mít méně jak 12.800. Měli jsme nějaké požadavky na dotované místo. Těch 10.800 je asi pokud by to byla spíš pomocná účetní,ale to ej můj osobní názor. Někde jsou ty tabulky, kde je to přesně popsané. Tak spíš napasovat to co je napsáno v těch tarifech do pracovní smlouvy.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Změny, které přináší rok 2026 do oblasti zaměstnávání
Velký rozcestník změn v roce 2026, které se týkají podnikatelů
Nová sleva na sociálním pojistném v roce 2026
Konec roku rozhoduje: Špatně načasovaná platba daně či pojistného vyjde draho
Více než 1100 korun za to, že vám dají důchod. Přitom nemusíte platit nic
Od sedel po originální brýle. Přinášíme 10 zajímavých příběhů podnikatelů za rok 2025
6. 2. 2013 9:40
Dobrý den,
je problém, pokud se účetní vykazuje mzda z 8000,- hrubého? Začínám a proto se ptám.