Re: Prosím - rodné číslo do smlouvy - nu
>>Moc vás prosím o názor, jestli je nutné ve smlouvě o
>>pronájmu bytu uvádět rodné číslo toho, kdo tam bude
>>bydlet. Byt pronajímáme za firmu (pro zaměstnance
>>jako
>>přechodné ubytování) , a realitka chce rodné číslo.
pošlete realitku někam do ř...ti, pronajímatel bude firma a ta si tam dá podnájemníka, který se může měnit dle situace. Ohlásíte to RK a tím to končí, ať jsou se svými pravidly do brusele,polovina RK je banda zlodějů a debilů, po mě chtěli podklady pro smlouvu při převodu druž.bytu na katastru , to je prostě mimoň.
Já
>>>
>
>https://www.uoou.cz/v-jakych-pripadech-lze-pozadovat-aby-ve-smlouve-bylo-uvedeno-rodne-cislo-ucastnika-smluvniho-vztahu/d-11351
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Stát zveřejnil maximální ceny paliv. Od zítřka nesmí pumpy zdražit nad limit
Finanční správa začíná vracet peníze. Podívejte se, kdy vám dorazí
Firmy narážejí v novém hlášení. Kvůli těmto chybám jim systém vrací podání
Historie čerpacích stanic: Víte, že než vznikly, prodávalo se palivo v lékárnách?
Další vysoká pokuta za švarcsystém, po programátorech si úřady vyšláply na kadeřnice
Konec drahého tankování? Vláda zavádí stropy a zlevňuje naftu
12. 1. 2017 15:18
Moc vás prosím o názor, jestli je nutné ve smlouvě o pronájmu bytu uvádět rodné číslo toho, kdo tam bude bydlet. Byt pronajímáme za firmu (pro zaměstnance jako přechodné ubytování) , a realitka chce rodné číslo. Já s tím nesouhlasím. Realitka není žádný úřad. Chci jim dát jen datum narození zaměstnance, ale je to mimo nastavení pravidel realitky. Prosím, kdo znáte zákona na ochranu osobních údajů dobře a umíte hned odpovědět? Předem děkuji!