Re: nemoc
Je to divný systém, do důchodu když jde dělník co dělá těžkou práci po 60 tak je to už opravdu nemocný člověk, práci nenajde tak dělá za pár korun, nemocný být nemůže protože je pak bez prostředků a ušetřeno nic nemá, protože z 12 tis ušetří asi málokdo.
Stát zřejmě doufá, že ty lidi umřou než se dožijí důchodu. Uštvat je k smrti. Jinak to nevidím.
Bych ty úředníky v 60 letech chtěla vidět 12 hodin bez sednutí tahat celý den 50 kg.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Bizár Schillerové: Příspěvek na zábavu bude daňově výhodnější než na prevenci rakovin
Jednotné měsíční hlášení zaměstnavatelů se týká i jednatelů společností
Stát zveřejnil maximální ceny paliv. Od zítřka nesmí pumpy zdražit nad limit
Finanční správa začíná vracet peníze. Podívejte se, kdy vám dorazí
Firmy narážejí v novém hlášení. Kvůli těmto chybám jim systém vrací podání
Historie čerpacích stanic: Víte, že než vznikly, prodávalo se palivo v lékárnách?
24. 5. 2017 13:08
Dobrý den, má firma ze zákona povinnost poslat papíry k nemoci do nějakého datumu? táta je po letech nemocný, tedy byl dva měsíce, už to musel předčasně ukončit protože mu peníze chodily s měsíčním zpožděním a to pro člověka s menším příjmem je likvidační.
On do firmy vše dával hned jak mu to doktorka, tz, ke konci měsíce a i po ukončení nemoci hned. Děkuji