Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Výpočet důchodu se v roce 2026 změní
Výše záloh na nemocenské pojištění, které zaplatí OSVČ v roce 2026
Špehování konkurence za pár stovek: Jak najít jejich slabiny a vytěžit z toho maximum
Mzdové účetnictví v roce 2025 aneb krátké ohlédnutí končícím rokem
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
22. 5. 2018 21:42
Hezký večer vsem, hledal jsem tady na diskuzi a nemohu najít, pokud někdo víte kde se to řešili nebo kde najdu jednoznačnou odpověď, prosim o nasměrování či odkaz.
Provozují stránky které pomáhají uživatelům něco jako deníček, který jim na email pripomina různé věci . Uloží si událost a v den jim prijde email o události nebo prostě i jiné emaily na základě toho co si do svého účtu vlozi. Muzou vyhledat i své přátele ale jen pokud je to uživatel registrovaný, běžný návštěvník nic nevidí.
Zajímá mě jak toto vyřešil někdo jiný.Dle mého názoru jde o auto emaily bez kterých by služba neplnila účel, čili není na ne potreba souhlas se zasíláním ale už tím že se zaregistruje a vědí na jakém principu služba na stránkách funguje se buď zaregistruje nebo ne.Nicmene větička že využívání služeb nelze podmínit automatickým souhlasem se zasíláním, mě trošku vyvádí z jistoty.
Díky moc a pěkný večer.
Ferenzo