Re: Daňové prohlášení FO
Tu slevu na studenta asi nevyužijete, možná nevyužijete ani celou slevu na poplatníka. Ale pravděpodobně se Vám vrátí všechny daně, které Vám sráželi. Záleží na výši Vašich příjmů. Vyžádejte si od všech zaměstnavatelů potvrzení o zdanitelných příjmech a podejte daňové přiznání na FÚ.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Stát zveřejnil maximální ceny paliv. Od zítřka nesmí pumpy zdražit nad limit
Finanční správa začíná vracet peníze. Podívejte se, kdy vám dorazí
Firmy narážejí v novém hlášení. Kvůli těmto chybám jim systém vrací podání
Historie čerpacích stanic: Víte, že než vznikly, prodávalo se palivo v lékárnách?
Další vysoká pokuta za švarcsystém, po programátorech si úřady vyšláply na kadeřnice
Konec drahého tankování? Vláda zavádí stropy a zlevňuje naftu
11. 2. 2019 19:54
Dobrý den,
jsem studentka a za rok 2018 jsem měla 3 různé brigády (DPP). V první jsem pracovala leden-březen a růžový papír jsem nepodepsala (výdělek do 10 000Kč/ měsíc). Ve druhé jsem pracovala březen-září a tady jsem podepsala růžový papír. Výdělek byl nad 10 000Kč/ měsíc, takže se mi srážela daň a uplatňovala sleva na poplatníka. V říjnu jsem byla u voleb a taky jsem růžový papír nepodepsala. Chápu správně, že když si teď zažádám o daně zpětně a doložím potvrzení o studiu a 3 potvrzení o zdanitelných příjmech, dostanu zpátky daně z první brigády, studentskou slevu za 2. brigádu (335 Kč/ měsíc) a daň z voleb?
Děkuji za odpověď.