Re: Ještě reg.pokladny
>Pokud se pořídí reg.pokl. do 1.7.t.r. může se do
>nákladů uplatnit % z ceny-bohužel mně vypadly částky. Jak u
>nové pokladny,tak u stávající,kam se fiskální paměť
>dodá. Když se pořízení odsune až na 1.1.07,není
>daň.úleva žádná./ Jak vyšlo najevo,není to zase tak levná
>záležitost/. Pak budou volby,které vyhraje ODS,která má v
>plánu pokl. zrušit.
A třeba je nezruší. Takže co teď?
>Opět chlív,jako ve všem.
Registrační pokladnu musíte né jen pořídit , ale uvést do provozu k 30.06.06 pak budete mít slevu ve výši 1/2 pořizovací ceny pokladny nebo maximálně 8 000,-Kč.
Při technickém zhodnocení stávající pokladny tedy úpravou na fiskální paměť máte slevu 30% a maximálně 4000,-Kč.
Máte pravdu možná, že se jim to podaří zrušit, ale jak se teď rozhodnout.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
21. 4. 2006 11:01
Pokud se pořídí reg.pokl. do 1.7.t.r. může se do nákladů uplatnit % z ceny-bohužel mně vypadly částky. Jak u nové pokladny,tak u stávající,kam se fiskální paměť dodá. Když se pořízení odsune až na 1.1.07,není daň.úleva žádná./ Jak vyšlo najevo,není to zase tak levná záležitost/. Pak budou volby,které vyhraje ODS,která má v plánu pokl. zrušit. A třeba je nezruší. Takže co teď? Opět chlív,jako ve všem.