Hlavní navigace

dodatečné DPH

  • (neregistrovaný) 85.70.163.---

    28. 6. 2007 18:45

    Naše firma obchoduje se zahraničím. V květnu byla vystavena haktira v na odběratele v EUR, ale odběratel tuto fakturu vrátil stím, že byla dohonutá jiná měna na fakturaci. Jak v tuto chvíli správně postupovat?
    Samozřejmě je nynější fakturá na menší částku. Mám podat dodatečné přiznání a změnit jen částku na řádku 430 (§66)?
    děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).