Re: Doplňování údajů na daň.doklad
>Na školení nám paní říkala, že na daňové doklady by se
>už nemělo vůbec nic psát...např. v případě faktur z EU
>datum, sazba, přepočet na Kč...vyšel už nějaký pokyn,
>zda je možno na doklady vůbec dopisovat naše evidenční
>číslo dokladu, zda je možno tam bouchat datumové
>razítko z pošty, zda je možno na faktury bouchat naše
>schvalovací razítko s kolonkami pro doplnění kdo shcválil,
>na jaké nákladové středisko účtovat...atd...Lektorka
>ze školení říkala, že mají stejný problém i na FÚ,
>protože všechny tyto údaje tam taky doplňují...a že máme
>sledovat zprávy z MF...tak se ptám, jestli už něco
>vyšlo...díky
Když zkusíte použít selský rozum, tak není důvod proč byste nemohli psát na doklad vše jako dříve. Jen nesmíte porušit jeho integritu a čitelnost, toť vše. A na vyjádření MF nečekejte... ti nevědí, kde mají hlavu!
>
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Maximální ceny pohonných hmot na víkend vzrostou, určilo ministerstvo
S vyplněním daňového přiznání pomůže AI, nástroj je zatím dostupný jen zaměstnancům
Ztracená data, anglické chyby a infolinky na zhroucení. Start JMHZ provází chaos
Provoz EET 2.0 má stát až 600 milionů korun ročně
Strop cen benzinu a nafty výrazně klesl
Změny v důchodech přinesou nové valorizace a příplatky za vyšší věk
18. 1. 2013 9:35
Na školení nám paní říkala, že na daňové doklady by se už nemělo vůbec nic psát...např. v případě faktur z EU datum, sazba, přepočet na Kč...vyšel už nějaký pokyn, zda je možno na doklady vůbec dopisovat naše evidenční číslo dokladu, zda je možno tam bouchat datumové razítko z pošty, zda je možno na faktury bouchat naše schvalovací razítko s kolonkami pro doplnění kdo shcválil, na jaké nákladové středisko účtovat...atd...Lektorka ze školení říkala, že mají stejný problém i na FÚ, protože všechny tyto údaje tam taky doplňují...a že máme sledovat zprávy z MF...tak se ptám, jestli už něco vyšlo...díky