Hlavní navigace

Dobropis přijatý

  • (neregistrovaný) 213.226.255.---

    16. 4. 2013 8:51

    Dobrý den, v dubnu nám přišel dobropis, který se týká události v březnu. Mohu DPH z dobropisu uvést až v dubnovém přiznání? Moc děkuju.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 4. 2013 8:57

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Dobropis přijatý
      V období, kdy jste znali "řešení reklamace"
      §74/1

    • 16. 4. 2013 9:13

      mája (neregistrovaný) 90.179.138.---

      Re: Dobropis přijatý
      Mohu se připojit s dotazem :
      máme vystavenou výdejku 20.3.2013 na zboží, které vracíme dodavateli a ten nám zaslal opravný daňový doklad s datem 12.4.2013. Musím tedy vrátit dph v březnu na základě té výdejky ze skladu, neboť jsem vydala zboží ze skladu a odeslala k vrácení a vím, že mi bude vystaven dodavatelem opravný daňový doklad. Ten mi ho vystavil dne 12.4.2013.
      Kdy tedy vrátit dph ? Děkuji

    • 16. 4. 2013 9:19

      jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Dobropis přijatý
      Odpověď je stejná
      Vystavení ODD neni důležité- dokonce ani datum vrácení - rozhodujicí je datum, kdy někdo věděl jak bude řešeno , toto datum zjistíte jen u Vás ve firmě. Může to být březen i duben

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).