Re: firemní akce s ubytováním
Docela nechápu odpověď paní Barbory. Když mi zaměstnanec jede za klientem do Frankfurtu, tak nejen že účtuju diety, letenky, ale i ubytování do nákladů. Jestli tam ten zaměstnanec musel být, bylo to třeba školení zaměstnanců, tak je to dan. náklad.Mohla tam být třeba beseda s odběrateli, prostě obhájit se to dá. Jen si nechte tu fakturu opravit na firmu - je to lepší, ikdyž by asi stačilo i prohlášení od zamce, že je to na firmu.
Re: firemní akce s ubytováním
"firemní akci" jsem pochopila jako nějaký večírek pro zaměstnance, jinak je to pochopitelně jak píše p. Jana
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
4. 7. 2006 7:14
Mám přijatou fakturu za pobyt 22.6.-23.6.2006 v hotelu za zaměstnance, který se zúčastnil firemní akce. lze toto považovat jako daňové a lze uplatnit DPH ? díky