Re: Rozváz. prac. poměru s těhotnou
Těhotenství není důvod k rozvázání PP. Je možné, že pracovnice bude mít neschopenku po celou dobu těhotenství, nemocenské zřejmě platí sociálka, předpokládám, že jste malá organizace a následně bude vyplácet dávky v mateřství, tak buďte v pohodě a uzavřete PP s novým zaměstnancem, zatím po dobu pracovní neschopnosti, kdyby jí neschopenku ukončili.
Re: Rozváz. prac. poměru s těhotnou
Díky za odpovědi, ale je možné DOHODOU rozvázat PP i v neschopnosti, tedy i v tomto případě? Myslím si že ano.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
15. 8. 2006 14:02
Je možné nějak rozvázat pr. poměr s těhotnou zaměstnankyní? Máme jen jednu, donesla nechopenku s tím, že je gravidní. Chtěl bych předejím možným potížím, v potravinách je nutné sem tam i něco těžšího vzít a nechci mít žádný podíl na případných zdrav. potížích zaměstnankyně, jsme na vesnici. Rozvázání pr. poměru považuji za řešení.