Re: intrastat
Pokud jste v roce 2006 vykazovali intrastat, musíte vykazovat i v letošním roce a to i v případě, že by jste neuskutečnili žádné odeslání ani přijetí ( podává se negativní hlášení). Pokud by jste letos vykazovali jen do těch limitů, které máte výše, tak v roce 2008 nebudete povinni vykazovat intrastat.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Finanční správa upřesnila, kdy si podnikatelé mohou uplatnit odpočet DPH
Stát chce mít páku na ceny benzínu a nafty. Vláda schválila nový zákon
Evoluce hypoték: Jak se z antické zástavy stal pilíř moderní ekonomiky
Za švarcsystém už nemá hrozit pokuta pracovníkům, ale jen zaměstnavatelům
Levné nákupy z Číny končí. Od července platí nové clo na všechny malé zásilky
Žena okamžitě přišla o dávky kvůli cizí chybě v platbě výživného
19. 1. 2007 12:53
Prosím o radu
dodáváme zboží do EU a zároveň přijímáme zboží z EU - intrastat nam dělá firma xxx , které zasílám podklady k intrastatu
jak je to s tím limitem prosím od nového roku, vím že u přijetí zboží je to 2 mil. kč a u dodání je to 4 mil. kč je to správně?
tzn. že firmě nemusím posílat podklady když ted za leden nepřekročíme limit? nebo je zasílám pořád ?