Hlavní navigace

Stravenky a provize

  • (neregistrovaný) 213.226.238.---

    20. 11. 2013 9:23

    Dobrý den,jak zaúčtovat provizi ve výši 120,-Kč při nákupu stravenek,kterou si účtuje prodejce?Děkuji.Martin

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 11. 2013 9:37

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Stravenky a provize
      daňově uznatelnou část do hodnoty dle §24 odst. 2 písm. j) bod 4 ZDPH na 527, nedaňovou na 528, někdo dává i na daňově a nedaňově analytiky účtu 518

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).