Hlavní navigace

Dobropis

  • (neregistrovaný) 90.179.121.---

    15. 11. 2011 15:02

    Dobrý den, pokud budu vystavovat ODD na celou částku fa z 9/11 z důvodu předčasné fakturace musím podávat dod. DPH? Dala jsem DUZP 31.9., ale dle smlouvy má být až dnem podpisu protokolu, což bylo v 10/11. Děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 11. 2011 15:06

      jb (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Dobropis
      Nemusíte
      Málokdo zná a využívá

      § 104 Nesprávné uvedení daňové povinnosti za jiné zdaňovací období
      (1) Pokud plátce uvedl skutečnosti rozhodné pro stanovení daňové povinnosti v daňovém přiznání za jiné zdaňovací období, než do kterého příslušely, a nesnížil tím v tomto zdaňovacím období daňovou povinnost, správce daně daň za zdaňovací období, ve kterém měla být uplatněna, dodatečně nevyměří.

      Pokud někdy zapomete vyfakturovat hodí se i odst. 2, doporučuji přečíst.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).